Романтичну комедію про вино і виноробів знімуть під Одесою

0 259

Найбільша українська кінокомпанія зніматиме комедію про виноградарство та виноробство в Одеській області. Намір про зйомки обговорили днями представники найбільшої української кіновиробничої компанії “Стар Медіа” Олексій Терентьєв і Артем Доллежаль, відвідавши Одеську облдержадміністрацію.

В.о. голови ОДА Світлана Шаталова пообіцяла всебічну організаційну підтримку проекту: “Ми повинні спрямовувати зусилля на популяризацію Одеської області, щоб максимально розкрити для людей наш потенціал, екотуризм, популяризувати українське вино і сучасні технології виноробства”.

Вихід кінострічки в прокат планується навесні 2020 року. Про це повідомляє прес-служба Одеської обласної державної адміністрації.

Кінокомпанія “Стар Медіа” заснована в 2006 році. Це найбільша в Україні компанія з повним циклом виробництва кіно- і телеконтенту – всього в її “портфелі” налічується понад 5 тисяч годин готового продукту власного виробництва.

Щорічно компанія виробляє близько 600 годин прайм-тайм серіалів, десятки телевізійних фільмів, серіалів і повнометражних фільмів. Продукція кінокомпанії продається більш ніж в 50 країн по всьому світу.

SEEDS.org.ua за інформацією прес-служби Одеської ОДА

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!