Під Харковом знеструмили і опечатали небезпечну птахофабрику

1 1 083

Харківську птахофабрику “Курганський бройлер”, що входить до складу компанії “Комплекс Агромарс” – виробника курятини ТМ “Гаврилівські курчата” визнали небезпечною, відтак закрили і опечатали. Про це повідомили у Міністерстві юстиції України.

Рішення зупинити роботу птахофабрики через її пожежонебезпечність виніс Харківський окружний адміністративний суд ще в листопаді 2019 року, через порушення підприємством низки вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки.

“До повного усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, що створюють загрозу життю та здоров’ю людей”, – розповіли у Міністерстві.

Судове рішення набрало законної сили на початку лютого цього року. Виконавче провадження про закриття птахофабрики відкрите 31 березня 2020 року. З тих пір виконавці намагалися зупинити роботу підприємства.

Наприкінці травня роботу птахофабрики було зупинено.

“Державним виконавцем 26.05.2020 за участю представників стягувача – представників Балаклійського РВ ГУ ДСУНС у Харківській області здійснено вихід за місцем знаходження ТОВ “Курганський бройлер”, та встановлено, що будівлі ТОВ “Курганський бройлер” знеструмлені з опечатуванням пристроїв відключення джерел електропостачання, про що складено відповідний акт”, – йдеться у повідомленні.

Постанова про закінчення виконавчого провадження винесена 3 червня 2020 року.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією УНН

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Марик пише

    Данная информация не соответствует действительности.Фабрика работает.Соответствующие органы обесточили , не те объекты фабрики , которые были обозначены в решении суда.В тот же вечер все снова было включено.Вас вводят в заблуждение

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!