Заробляти на городах чи на зеленому туризмі?

0 891

Сільський зелений туризм у порівнянні з іншими видами діяльності набагато ефективніший спосіб заробітку грошей. Він може бути не тільки додатковим, а й основним заробітком для тих, хто знає як працює цей непростий бізнес.

Про це розповіла Іванна Тимоцко – директор Сколівської РФ ЛОЦЗ і практик в сфері зеленого туризму Садиби “Гніздо Беркута” під час вебінару: “Зелений туризм від А до Я”. Досвід практиків, організованого “CowBoyky: Український Дикий Захід”, пише SEEDS.

Сільський зелений туризм – це форма відпочинку у сільській місцевості в приватній садибі, а найголовніше в ньому – основи гостинності, переконана Іванна Тимоцко.

“Перш за все потрібно поставити собі запитання “чи я зможу таким займатися”? Чи можу я посміхатися з ранку до вечора, чи маю досвід у наданні таких послуг та інше…”, – каже господиня.

За її словами, сільський зелений туризм набагато ефективніший спосіб заробітку грошей у порівнянні з іншими видами діяльності, однак потрібно врахувати чимало факторів.

Місце розташування садиби вже має приваблювати гостей і найбільший шанс мають села з красивим краєвидом, каже пані Іванна. Немаловажним є аспект пошуку гостей, тут допоможе своєчасна, а головне правильна реклама.За словами пані Іванни на відкриття власної справи надихнули яскравий досвід закордонних колег. “В 2005 році я була у відрядженні у Німеччині. Ми були у приватній садибі зеленого туризму, її власниця нам про все розповіла. В цей момент господиня садиби “запалила” мене до цієї справи.

Це може навіть бути основною роботою. В селах немає занятості і підприємств, які створюють робочі місця. 

Споконвіку наші гірські чоловіки були трудовими мігрантами. Але зараз це на плюс. Куди вкладають гроші такі люди – у благоустрій території, свій комфорт.

Зараз коли я проїжджаю мальовниче село по дорозі на Урвич, то там 60% будинків порожні – майже всі члени сім’ї виїхали за кордон, але це ідеальна платформа для започаткування своєї справи. І це може бути не тільки додатковою, а й основною справою”, – наголошує Іванна Тимоцко.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!