Південна Корея допоможе українським фермерам важкою агротехнікою

0 387

Корейсько-Українська Асоціація Торгівлі та Індустрій (KUATI) підготувала програму негайної підтримки підприємств державного сектору економіки України, пише SEEDS.

Йдеться про надання технічної допомоги, зокрема, техніки та приладів, що виробляються членами Асоціації, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

«Компанією TYM – лідером серед виробників тракторів Республіки Корея, було прийнято рішення про передачу в якості технічної допомоги 14 наборів важкої агротехніки.

Також члени Асоціації KUATI готують наступний транш допомоги, який може скласти декілька тисяч індивідуальних систем очистки води, що можуть бути використані в постраждалих регіонах. Ми вдячні корейському Уряду та бізнесу за допомогу та бажання стати частиною процесу повоєнного відновлення України», – зазначила Юлія Свириденко.

Програму підготували у продовження зустрічі Першого віцепрем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко з корейським бізнесом, в рамках ділової поїзки до Сеулу.

Читайте також: Названо найперспективніші плодові культури для півдня України

Наразі українська делегація за участю Першої леді України Олени Зеленської перебуває у Республіці Корея. Так, Перший віцепрем’єр-міністр України Юлія Свириденко під час зустрічей з керівництвом країни представила можливості українських компаній та окреслила перспективи для інвестицій в Україну. Вона закликала корейський бізнес до фінансування проектів розвитку, потреба яких за оцінкою Мінекономіки складає понад $500 млрд.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!