Плодоовочевий ритейл починається з FTradeClub 17 грудня

0 797

Один з лідерів роздрібної торгівлі України, але поки тільки новачок українського плодоовочевого рітейлу – мережа «Епіцентр К» – підтвердила свою участь в переговорах з постачальниками овочів і фруктів в рамках #FTradeClub  17 грудня.

Крім новачків плодоовочевого рітейлу, українські виробники цієї продукції зможуть поспілкуватися і з компаніями, що торгують овочами та фруктами вже не перший рік.

Станом на сьогодні, свою участь в першій зустрічі #FTradeClub  підтвердили також закупівельники, що представляють мережі магазинів «Велмарт», «АТБ-Маркет», «Еко-Маркет», «Метро Кеш енд Керрі», «Велика Кишеня», «Вересень плюс», «Рост», «Файно Маркет», а також оптові компанії «Українська фруктово-овочева корпорація», «Престиж Фрут Компані», «Торговий дім «Калинівка-Преміум» та ін.

Залишилося не так багато часу, щоб приєднатися до учасників першої зустрічі #FTradeClub, адже реєстрація на участь буде проводитися лише до 15 грудня включно!


Програма першої зустрічі резидентів #FTradeClub включає:

  • практичну ділову екскурсію і вивчення досвіду роботи однієї з провідних компаній в Україні, що займається плодоовочевої торгівлею – ТОВ «Престиж Фрут Компані»;
  • B2B переговори між закупщиками свіжих овочів і фруктів (національні та регіональні мережі супермаркетів, оптові компанії, постачальники і виробники);
  • насичену аналітичну пленарну частину у вигляді пошуку спільних рішень розвитку плодоовочевого бізнесу України в умовах, що склалися карантинних обмежень і критичних змін в ринковій кон’юнктурі.

Не пропустіть свій шанс приєднатися до лідерів плодоовочевого ринку України, адже ще раз повторимо: «Реальний бізнес можна побудувати тільки під час особистого спілкування»!


Детальніше дивіться на сайті  #FTradeClub  або ж просто зверніться до нас прямо:

Олександр Хорєв, fruit.chief@fruit-inform.com, +380676343980

Євген Кузін, fruit.intl@fruit-inform.com, +380965836323

Олександра Манько, fruit.marketing@fruit-inform.com, +380660093597

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!