Поліція затримала директора дослідної станції – вимагав «відкати» за селекційну картоплю

0 1 201

Директора дослідної станції одного з інститутів Національної академії Аграрних наук України затримала поліція. Він вимагав від фермерів «відкати» за реалізацію селекційної продукції, зокрема картоплі, повідомила прес-служба МВС.

«Посадовець реалізовував селекційну продукцію за вдвічі завищеною вартістю – замість 6 грн по 12 грн за кілограм, а різницю в ціні фермер мав сплатити як неправомірну вигоду.

Оперативники управління стратегічних розслідувань у Житомирській області з колегами-правоохоронцями викрили протиправну діяльність директора дослідної станції», – йдеться в повідомленні МВС на офіційній сторінці у Facebook.

«Учора, 13 квітня, фігуранта затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України відразу після отримання 84 тис. грн неправомірної вигоди за реалізацію товару за нижчою ціною. Посадовець вимагав та одержав кошти за продаж 14 тонн сортового товару на загальну суму 168 тис. грн. Фактично половину вартості планував привласнити.

Раніше поліцейські задокументували факт передачі зловмиснику ще 60 000 грн за реалізацію 5 тонн товару, з яких 30 000 грн – «відкат».

Наразі слідство триває – його здійснюють працівники обласного управління поліції за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури», – додають в МВС.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!