Польща дозволила українським заробітчанам працювати без проходження карантину

0 143

У Польщі спростили в’їзд для українців, які їдуть працювати на агропідприємства. Міністр сільського господарства Польщі Ян Кшиштоф Ардановський повідомив, що сезонні працівники із східного кордону, які вирішать приїхати до країни, зможуть почати працювати одразу без необхідності перебування в 14-денному карантині.

Ян Кшиштоф Ардановський заявив, що нестача сезонних працівників у зв’язку з пандемією коронавірусу вражає країни на заході Європи, а його відомство намагається допомогти польським фермам у розв’язанні цієї проблеми.

“Ми до кінця не знаємо, якими будуть масштаби явища і скільки цих робітників зі східного кордону приїде в Польщу”, – зазначив він.

Ардановський пояснив, що були введені істотні послаблення для працівників з-за східного кордону. Він зазначив, що іноземці, які приїжджають до сільгосппідприємств, можуть під час карантину виконувати роботу з першого дня перебування, чого немає в інших галузях.

Водночас Міністр зазначив, що з державних коштів не можна проводити тестування іноземних працівників на коронавірус, тому що це було б незаконною державною допомогою.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Agri-gator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!