Полуницю для Іспанії та Італії вирощуватимуть на Рівненщині

0 1 313

Полуницю на продаж за кордон для Італії та Іспанії незабаром вирощуватимуть на Рівненщині. Наразі триває оформлення юридичної документації цього проєкту.

Уже навесні 2020 року польський інвестор має посадити перші саджанці полуниці на території Рівненської області. Очільник Рівненської обласної державної адміністрації на чолі з директором польського підприємства “TERRA-PLANT” підписали меморандум про співпрацю.

До слова, ця компанія є однією із найуспішніших у Польщі та експортує власну продукцію до Іспанії та Італії.

За словами заступника голови Рівненської ОДА Сергія Гемберга, компанія була зацікавлена розвитком свого бізнесу в Україні. Перші переговори відбулися ще у вересні цього року, адже наша земля є придатною для вирощування продукції, яку вони експортують. Також, окрім полуниці, підприємство ще вирощує малину та цибулю.

Для початку вони готові взяти в оренду понад 50 гектарів землі, однак це лише для початку. Наразі триває підготовка юридичної документації. А вже весною почнуть підготовчі роботи на земельній ділянці і в квітні висадять перші саджанці.

Як зауважив Гемберг, неофіційно цей проект називають “Лелеки повертаються додому”. Адже зараз саме на цьому підприємстві у Польщі працює понад сімдесят мешканців Рівненщини.

Тож тепер ці люди, зможуть спокійно повернутися до себе додому та працювати на своїй Батьківщині, оскільки ця компанія зацікавлена у тому, щоб до роботи приступили ті люди, які вже мають певний досвід у цій сфері діяльності.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Радіо Трек

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!