Понад 10 тисяч рослин: В Україні презентовано інформаційно-довідкову систему «Сорт»

0 176

В Україні презентовано інформаційно-довідкову систему «Сорт», яка була розроблена фахівцями Українського інституту експертизи сортів рослин (УІЕСР) і запущена місяць тому. Система є доступною для усіх зацікавлених осіб та містить понад 10 тисяч сортів рослин, які представлені у Реєстрі сортів рослин України.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Наукова-технічна експертиза сортів рослин є необхідною умовою ведення ефективного сільськогосподарського виробництва і особливо рослинництва. Тому наукова діяльність інституту, діджиталізація його систем, а також синхронізація відомостей, які містяться в національних реєстрах з міжнародними, є важливими складовими для подальшого розвитку галузі», – зазначила в.о. Міністра агропромислової політики та продовольства України Ольга Трофімцева.

Вона додала, що з огляду на технічну та наукову базу, якою володіє сьогодні УІЕСР, а також на висококваліфікований персонал, інститут має усі передумови та великий потенціал, щоб бути провідним експертним закладом із проведення державної науково-технічної експертизи сортів рослин.

Також під час заходу Ольга Трофімцева взяла участь у дегустації хліба, випеченого спеціально для експертної оцінки якісних показників сортів пшениці та інших культур.

Український інститут експертизи сортів рослин є базовою науково-дослідною установою з проведення комплексу польових і лабораторних досліджень з науково-технічної експертизи сортів рослин в Україні, а також уповноваженою установою щодо проведення ділянкового (ґрунтового) та лабораторного сортового контролю.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!