Посилення оподаткування заганяє сумлінних фермерів ще далі у «тінь»

0 340

Ідея підвищити вдвічі суму фіксованого податку для IV групи платників єдиного податку призведе лише до тінізації агросектора. Про це заявив міністр аграрної політики Роман Лещенко.

«Посилення оподаткування тих, хто і так платить, і відсутність політики детінізації заганяє сумлінних фермерів у „тінь“, а бюджет отримає від’ємну динаміку у довгостроковій перспективі», — написав він на своїй сторінці у Facebook.

За словами Лещенка, необхідно виводити землю із «тіні», шляхом встановлення мінімального податкового зобов’язання з гектара.

«Тіньовий ринок — це 30% всього земельного банку країни, і саме там існує достатній резерв для поповнення надходжень у бюджети всіх рівнів.

Лише змусивши платити податки тих, хто зараз від них ухиляється, держава отримає право говорити про збільшення податкового навантаження на сумлінних платників податків», — зазначив Лещенко.


Мінагрополітики пропонує встановити ставку 14% ПДВ на всі види сільгосппродукції без виключень для здешевлення соціально значимих продуктів харчування.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!