Посол України в Польщі заперечив зупинку польсько-українських аграрних переговорів

0 32

Варшава не зупиняла переговорів з Києвом з аграрних питань, переговори тривають на всіх рівнях. Про це заявив посол України в Польщі Василь Зварич, коментуючи заяву заступника міністра сільського господарства Польщі Міхала Колодзєйчака у польських ЗМІ про нібито зупинення переговорів з Україною через справу ексміністра сільського господарства Миколи Сольського, пише SEEDS.

Раніше Колодзєйчак заявив, що Польща перервала переговори з Україною з аграрних питань через відставку міністра Сольського, а також кримінальну справу, яка стосується представників Мінагро. Наступний раунд переговорів між Україною та Польщею з аграрних питань мав відбутися 14 травня, але його скасували, нагадує Укрінформ.

“Йдеться не про зупинку переговорів, адже розмови тривають і далі на всіх рівнях, в тому числі на рівні посольства. З відомих нам обʼєктивних причин просто виникла потреба перенести термін зустрічі міністрів сільського господарства України і Польщі на пізніше, коли з українського боку буде визначено офіційну особу Міністерства аграрної політики для участі в такій зустрічі.

Але хочу запевнити, що інтерес до продовження зустрічей на рівні профільних міністерств із залученням асоціацій фермерів двох країн залишається високим, і такий діалог є ефективним”, – підкреслив Зварич.

Читайте також: Врожаю не буде: через травневі заморозки в кількох регіонах України померзли сливи та абрикоси


Напередодні Колодзєйчак в інтерв’ю виданню Dziennik Gazeta Prawna заявив, що Варшава перервала переговори з Києвом з аграрних питань із приводу відставки ексміністра Сольського і його кримінальної справи.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!