Мінагрополітики тимчасово очолить Тарас Висоцький

0 252

Кабінет міністрів призначив тимчасових очільників Міністерства аграрної політики та продовольства та Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, пише SEEDS.

Виконання обов’язків міністра агрополітики тимчасово покладено на Тараса Висоцького, а міністра інфраструктури – на Василя Шкуракова.


Читайте також: Посол України в Польщі заперечив зупинку польсько-українських аграрних переговорів


Тарас Висоцький раніше був першим заступником міністра аграрної політики та продовольства України. Закінчив Національний університет біоресурсів та природокористування, а також Університет ім. Гумбольдта в Берліні. Від вересня 2019 року обіймав посаду заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Василь Шкураков – від 3 серпня 2021 року і донині обіймав посаду першого заступника Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України. Відомо, що у 2005 році він закінчив магістратуру в Українському державному університеті економіки й фінансів, після чого аж до 2017 року працював у Міністерстві фінансів України. Пройшов шлях від економіста до директора Департаменту. Від 2018 року обіймав посаду заступника Міністра. Також у 2017-2018 роках був заступником гендиректора з економіки та фінансів ПрАТ “Укргідроенерго”, а у 2020 році був призначений гендиректором ПрАТ “Укрфінжитло”.


9 травня Верховна Рада звільнила Миколу Сольського з посади міністра аграрної політики та продовольства України. Того ж дня парламент відправив у відставку віцепремʼєр-міністра з відновлення України — міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Кубракова.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!