При запровадженні ринку землі купувати її мають фермери, а не холдинги – Гройсман

0 257

На сьогодні політики не готові брати на себе відповідальність і провести якісно земельну реформу в Україні. Таку думку висловив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв’ю виданню Liga.net.

За словами очільника уряду, земельне питання – це зручна тема для спекуляцій на страху людей.

“Процес має йти еволюційно і бути проговореним з громадянами. Я виступаю за розумне впровадження ринку землі з чіткими умовами. Обмежений обсяг володіння – до 200 га в одні руки плюс 200 га на фермерське господарство. Право власності лише для громадян України. Купувати землю мають фермери, а не холдинги. Створення малих та середніх фермерських господарств – це пріоритет. Ми опрацювали додатково з міжнародними партнерами здешевлення кредитів, щоб фермери могли залучити кошти для купівлі землі. Тоді цей ринок буде справедливим та живим. Не можна допустити, щоб великі земельні наділи отримали декілька гравців”,- підкреслив Володимир Гройсман.

При цьому, відповідаючи на питання чи зобов’язав  МВФ  Україну запровадити ринок землі у найближчому майбутньому, прем’єр зазначив, що таких забов’язань немає і “наші міжнародні партнери ставляться до цього з розумінням”. 

Він також висловив впевненість, що в поточному році навряд буде прийнятий закон про обіг сільгоспземель, адже для цього не буде голосів у парламенті.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!