Продає лаванду, щоб допомогти ЗСУ: жителька Полтави перетворила хобі на благодійність

0 437

Свою невелику плантацію лаванди на дачі Маріанна Лихошвай з Полтави вирішила використати як джерело прибутку для благодійної діяльності. Вона продає букети квітів через соціальні мережі, а отримані кошти передає на ЗСУ. Жінці вдалося вже зібрати кілька тисяч гривень, пише SEEDS.

“У мене там небагата така плантація із 20 кущиків. І це другий рік, коли вона мені дає такі плоди. Вирішила, коли у мене стільки багато лаванди, попродавати її і ці гроші віддати (військовим – ред.). Я запропонувала своїм друзям. І вони почали відгукуватися на цей пост. До мене зібрались на сторінку мою ще й інші люди, яких я не знаю. Вони: “А можна нам?”, “А можна нам?”. Я: “Так, будь ласка, чому ні”, – розповіла Маріанна в коментарі для Суспільне Полтава.

Також продають букетики лаванди з синьо-жовтими стрічками і волонтери поблизу Свято-Успенського собору у Полтаві. Кошти від продажу передають захисникам.“Пані Оксана Туманова із сім’ї Олександри Сиротенко. Вона принесла нам першу партію лаванди своєї особистої з саду, і оце друга партія вже в продажу. Ми їх тут сортували, перев’язували їх патріотичною стрічкою, що, мабуть, також додавало певного інтересу”, – говорить волонтерка Роксолана Дудка.

Волонтерам вже вдалося продати букетів на 10 тис. гривень.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!