Продовольчу безпеку України координуватиме оперативна рада

0 315

В Україні створять оперативну координаційну раду під робочою назвою Урожай 2020 року, яка буде працювати над продовольчим забезпеченням потреб українців. Про це заявив радник президента з питань економіки Олег Устенко.

До ради увійдуть представник офісу президента, представники Мінекономрозвитку, сам міністр економіки, а також представники РНБО і Мінфіну.

Устенко сказав, що зараз національний пріоритет номер один в Україні – це боротьба з коронавірусом, але після епідемії країна не повинна опинитися в ситуації продовольчої кризи.

“Тому пріоритетом номер два в нинішніх умовах я назвав би захист продовольчої безпеки нашої країни. Від того, як йтимуть справи в АПК і в галузях, що забезпечують його, – реально буде залежати, чи буде у нас хліб на столі в цьому і наступному році”, – вважає радник президента.

“Очевидно, що до вирішення багатьох завдань знадобиться залучати не тільки представників аграрного сектора, або хіміків, або представників сільськогосподарського машинобудування, але потрібні будуть фахівці і з міністерства інфраструктури, потрібні будуть фахівці з силових відомств, якщо будуть порушуватися такого роду моменти. Можливо, будуть потрібні фахівці з міністерства фінансів”, – додав Устенко.

Також Устенко повідомив, що зараз у ОП вже є запити від профільних асоціацій хіміків і аграріїв, готових надати своїх експертів. За необхідності будуть залучені профільні фахівці з інших міністерств і з регіонів.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією УНІАН

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!