Різдвяне диво у Миколаєві: зацвіли бузок, троянди та хризантеми

0 2 611

У Миколаєві напередодні Різдва стався квітковий бум. Зацвіли хризантеми, троянди, нагідки та навіть розмарин. Але, якщо ними в грудні вже не здивуєш жителів Півдня України, то квітучий бузок у грудні – справжнє диво. А надто в день, коли випав перший сніг. 

То чому відбувається зимове цвітіння? Біологи вважають, що зимове цвітіння спровоковане стресом. Оскільки рік був засушливим, восени пройшли рясні дощі й от аномальні теплі температури грудня до +7 +10 градусів, от квіти й сплутали пори року. Й сніг тут ненадовго, за прогнозом синоптиків, він швидко розтане й потім знов будуть теплі дні.У зв’язку з глобальним потеплінням, науковці вже розробляють сорти квітів та плодових для помірних широт з більш пізнім цвітінням, які не будуть прокидатися навіть в аномально теплі зими.

Бо такими темпами місцеві аграрії можуть залишитися без врожаїв. За словами біолога Анастасії Чернової, бруньки закладаються лише один раз на рік і якщо вони взимку відцвіли, то більше квітнути у потрібний сезон вони не будуть.

 

SEEDS.org.ua за інформацією ТСН

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!