Різдвяні дари: мешканець Дніпра роздає ялинки тим, хто не може їх придбати

0 626

Дніпрянин Сергій Осипенко третій рік поспіль роздає новорічні дерева безкоштовно. Підприємець для цього замовляє окрему партію хвойних. Все оплачує власним коштом.

Ідея виникла у 2018 році. Тоді перед святом залишилася маленька партія сосен, їх Сергій роздав людям задарма. Після вирішив дарувати сосни щороку тим, хто не може їх придбати. Просить тільки показати посвідчення про інвалідність чи багатодітність.

«Хто не може прийти, приходять замість них із такими посвідченнями, так було минулого року. У минулому році ми роздавали всім навіть без посвідчень. Більшість людей не вірять, що це безкоштовно. Такі подарунки викликають хвилю емоцій», — каже підприємець.


Цьогоріч Сергій Осипенко має півтори тисячі дерев, які він роздасть безкоштовно. За словами підприємця його мета — примножити добро.

Фермер, у якого Сергій закуповує ялинки та сосни, також долучився до акції та надав дерева безкоштовно.

Подбати про себе і свою родину та купити все необхідне до новорічних свят можна онлайн: швидко та безпечно для здоров’я.

«Насправді, ялинки не дешеві, ми думали купити гілочки. Але в цьому році в нас буде ціла ялинка!» — говорить Олена Колесник, багатодітна мати.

 

SEEDS.org.ua за інформацією UA: Перший

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!