Роботи доглядають за курми та допомагають зменшити використання антибіотиків (відео)

0 147

Сучасні досягнення кібернетики та штучний інтелект широко використовуються в аграрній галузі. Роботи контролюють посіви, рвуть яблука, та видаляють бур’яни. Застосовують подібні технології і в тваринництві. Машини зі штучним інтелектом здатні годувати тварин та птицю, прибирати в господарських приміщеннях та контролювати стан здоров’я поголів’я. Цікаво, що застосування такого обладнання може також допомогти зменшити обсяги використання протимікробних препаратів, а отже – боротися з антибіотикорезистентністю, пише SEEDS.

Однією з інновацій у цій галузі є робот Octopus Robots Poultry Safe. Машина дозволяє повністю дезінфікувати пташники без прямого втручання людини. Перевертаючи підстилку та застосовуючи біоцид шляхом розпилення, він запобігає розмноженню на фермах золотистого стафілокока, кишкової палички та інших мультирезистентних штамів бактерій.

У контексті швидкого зростання стійкості до антибіотиків, що має серйозну небезпеку для здоров’я як тварин, так і людей, робот зменшує використання антибіотиків. Додаткові переваги використання машини зі штучним інтелектом включають підвищення рентабельності за рахунок зниження рівня смертності та покращення добробуту тварин.

Читайте також: Робота-безпілотника для збору фруктів створили в Ізраїлі

Камери та датчики допомагають роботові слідкувати за птицею та аналізувати її стан, виявляючи хворих тварин. Уся інформація обробляється та відображається на екрані планшета чи комп’ютера.

Існує кілька модифікацій робота Octopus Robots Poultry Safe. Одна призначена для пташників площею до 1тис. квадратних метрів, інші – для господарських приміщень площею до 2 тис. квадратних метрів. У більших пташниках можна застосовувати кілька машин. Закупівля таких роботів, наприклад, на всі птахофабрики США, змогла б сприяти скороченню витрат на 500 тис. працівників.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!