Розумний вибір змащувальних матеріалів дозволить аграріям заощадити сотні тисяч гривень

0 187

Коли економічна ситуація на ринку погіршується, більшість аграріїв шукають способи зниження виробничих витрат. Одним з ключових питань стає безпечне зменшення витрат на обслуговуванні сільськогосподарської техніки, без зниження її працездатності.

Як втілити подібний задум у життя, та чому так важливо знайти надійного постачальника змащувальних матеріалів, розповів технічний спеціаліст компанії TFM Михайло Вініченко під час виступу на Першій конференції з циклу “Збільшення прибутків в агробізнесі”, що відбулася 29 жовтня у Києві. Організатором заходу виступила агромедіа-агенція SAPIENZA.

“Наразі велика кількість аграріїв вважає, що змащувальні матеріали – це виключно стаття витрат у бюджеті підприємства. Але в цілому світі набирає популярність тенденція до співпраці підприємств з інжинірінговими компаніями, які здійснюють не тільки продаж свого продукту, а й надають сервіс та обслуговування.

Дуже важливо мати партнера, який завжди на зв’язку і готовий відповідати на будь-які питання пов’язані зі змащувальними матеріалами і зацікавлений в підвищенні рентабельності бізнесу своїх клієнтів” – зазначає фахівець  Total Fluid Management.

У своєму виступі Михайло Вініченко зазначив, що до спеціалістів компанії TFM звертаються як до лікарів-діагностів.

“Як лікарі за аналізом крові можуть сказати яка в вас хвороба, так і ми за аналізами змащувального матеріалу можемо знайти проблему, яка виникає в техніці”, – надає приклад Михайло.

За словами фахівця, у компанії використовується комплексний підхід: технічний спеціаліст здійснює візит на підприємство, там збирається максимально повна інформація про обладнання, змащувальні матеріали, вузли, та проблематику, яка є на даний момент. Після цього розробляється найбільш раціональне рішення, для кожного конкретного клієнта та техніки.

На етапі моніторингу проводиться відбір проб змащувального матеріалу, які відправляються до європейської мережі лабораторій Shell LubeAnalyst. Результатом роботи стає звіт, в якому описані усі проведені заходи роботи, а також демонстрація економічної ефективності.

Сьогодні компанія TFM співпрацює зі світовим лідером з виробництва змащувальних матеріалів – компанією Shell. Фахівці Shell першими розробили унікальну технологію виробництва базових олив з природного газу, і наразі ці продукти успішно використовуються в усіх галузях промисловості у тому числі в сільському господарстві.

Також Михайло Вініченко навів приклад результативної праці із компанією “Агротрейд”. Представники підприємства звернулися до технічних спеціалістів Shell із питанням підвищення ефективності роботи техніки, та зменшенням затрат на її експлуатацію.

До цього моменту “Агротрейд” використовував оригінальний змащувальний матеріал, який має досить високу ціну і невеликий інтервал заміни в 250 м/г. Команда технічної підтримки запропонувала провести моніторинг синтетичного продукту, виготовленого з природного газу.

В результаті співпраці “Агротрейд” змогли зменшити затрати на 15 од. техніки New Holland t 8.410, та заощадити 110 тис. гривень на рік тільки на змащувальному матеріалі, без врахування незапланованих ремонтів та простоїв техніки.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Agri – gator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!