Сади кісточкових культур мають перспективу на відміну від яблуневих – фермер

0 724

Традиційні сади, особливо яблуневі, не мають перспективи. Натомість кісточкові та грушеві, інтенсивні, на шпалері й на крапельному зрошенні та підкроновому дощуванні мають економічну перспективу. Таку думку висловив Іван Ярмолюк, керівник фермерського господарства «Відродження», що на Дніпропетровщині, пише Куркуль. 

«Промоніторивши український ринок, його стан і перспективи, ми побачили, що далі буде рух до кісточкових й грушевих садів. Але обов’язково інтенсивні, на шпалері й на крапельному зрошенні та підкроновому дощуванні. Традиційні сади, на наш погляд, не мають перспективи», — зазначив він.

ФГ «Відродження» вирішило більше вирощувати черешню, абрикос, персик, нектарин, сливу європейську та сливу японську. Готуватися до проєкту розпочали 4 роки тому та, зрештою, вирішили втілювати його через створення власного плодового розсадника.

«У результаті ми заклали маточники культур та отримали посадковий матеріал для себе. Торік почали реалізацію проєкту 25 га кісточкового саду», — поділився фермер.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!