Сімейна справа Трасковських або як на Волині вирощують суницю садову по-європейськи

0 290

Налагодити власну справу з вирощування ягід і отримувати високий урожай цілком можливо. У цьому переконує досвід садового господарства сімейного типу «Трасковський ТМ ».

Початок ягідної біографії господарства пов’язаний з після кризовим часом 2008 року. Тоді на полях господарства вирощувалися картопля, морква та капуста, і здавалося, що саме це найбільш потрібна і вигідна справа. Та згодом, як розповідає Олександр Трасковський, глава сімейного бізнесу, виявилося, що врожайність суниці садової така сама, як у картоплі, але ціна на ягоду вища у рази. Так і відбулася зміна напрямку, і господарство почало займатися вирощуванням ягід.

Нині це сучасне фермерське високотехнологічне підприємство, орієнтоване на забезпечення ринку якісними ягодами та саджанцями полуниці, лохини, чорної смородини та малини. Головною ягідною культурою залишається суниця садова, адже саме ця ягода користується на ринку найбільшим попитом. Розпочалася сунична історія господарства з Мармелади − сорту італійської селекції, а зараз у господарстві 6 сортів суниці садової по кілька гектарів кожного.

Крім того, господарство створило власну лабораторію «VOLYN IN VITRO» де вирощуються безвірусні саджанці лохини in vitro. А свідченням високої якості продукції «Трасковський ТМ » стало підписання польською компанією «Materne» контракту з цим господарством.

 

 

SEEDS

 

 

 

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!