Синьо-жовта цукрова кукурудза з України лише за рік стала хітом на світовому ринку овочів

0 1 193

Завдяки небувалому прогресу у селекції українцям вдалось створити нову нішу у овочівництві. Синьо-жовта цукрова кукурудза з України спричинила фурор на світовому ринку, але придбати її можна тільки в нашій країні, пише SEEDS

Так вирішив автор нового унікального сорту солодкої кукурудзи, вінницький селекціонер та директор компанії Мнагор, Михайло Нагорняк.

Про це він розповідатиме під час Міжнародної конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ” 


Конференція відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ о 12:00 у Київському МВЦ.          УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Конференція організована агромедіа-агенцією Sapienza.media за підтримки профільних асоціацій: Української Плодоовочевої Асоціації – УПОА, Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції, а також за підтримки Проєкту розвитку підприємництва для постраждалого від війни населення в Україні “We Prosper”, який реалізується ДОГО “Сільськогосподарська консультаційна служба” та ГС “Бізнес Мережа Сільських жінок” в партнерстві із неурядовою організацією SOCODEVI, що фінансується урядом Канади.

 


«Ми вийшли на нову нішу, якої немає. Якщо була біла, жовта і біколор існувала в природи, то синьо-жовтої взагалі не було. Хіба що в Штатах створили біло-фіолетову кукурудзу, яку назвали Wild Violet.

Є декоративні форми кукурудзи схожого кольору. Але промислових, суперсолодких сортів кукурудзи такого забарвлення немає ніде. Це єдиний сорт у всьому світі! Ми, Україна, зараз уже є лідерами в цьому плані», – каже Михайло Нагорняк.Вінницький селекціонер – піонер на сучасному ринку солодкої кукурудзи. Саме він був тим, хто почав першим його розвивати. Михайло Нагорняк в далекому 2014 році створив сорт солодкої кукурудзи з жовтими та білими фрагментами, який отримав назву «Мармурова» і за лічені роки став найпопулярнішим не тільки в Україні, а й далеко за її межами.Сьогодні Михайло Нагорняк не тільки опановує, а й невпинно розвиває нову нішу кольорової цукрової кукурудзи, якої до цього часу не існувало.

«Наша кукурудза унікальна – вона і в сирому вигляді смачна та корисна. До мене зараз багато хто телефонує з-за кордону, пишуть, хочуть отримати насіння нашої жовто-блакитної цукрової кукурудзи. Але я поки нікому наше насіння не даю», – говорить Михайло Нагорняк.   

Подробиці про створення та перспективи нового сорту цукрової кукурудзи він розповість вже 14 лютого під час

Міжнародної конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ” яка відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ о 12:00 у Київському МВЦ.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ«Солодка кукурудза – цікавий продукт, одна з ніш, яку ми розглянемо протягом нашої конференції. Також на учасників та спікерів конференції чекає багато цікавої інформації, пов’язаної зі збільшенням прибутків у агробізнесі, з нішами у ягідному бізнесі, з зерновими технологіями, сталим агробізнесом та ефективними кроками на шляху до ЄС.

Запрошуємо представників аграрного бізнесу на конферецію 14.02.2024 о 12:00 в МВЦ», – зазначає Катерина Звєрєва, засновниця агро-медіа агенції Sapienza.

 

Конференція проходитиме за підтримки компаній:

Мнагор, Ukravit, Біонорма, Агромомм, Viteo Group (Viteo Hemp), Евкаліпт + та ГО Екодія


Конференція організована агромедіа-агенцією Sapienza.media за підтримки Української Плодоовочевої Асоціації – УПОА.  та Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції.

Інформаційну підтримку конференції здійснюють провідні аграрні ЗМІ, економічні та аналітичні агенції: Seeds.org.ua, Agroexpert, East-Fruit.com, Interfax, APK-Inform Agency,Agri-gator.com.ua, журналу «Ексклюзивні Технології» (Agrotimeteh.сom.ua), журнал та мультемедійна платформа «Агробізнес Сьогодні», журнал «Агрономія Сьогодні», Мультигалузева платформа «Здорове харчування по-українськи», Платформа «Місія – здоров’я:  разом задля активного довголіття».

Долучайтеся до нас та робіть крок у майбутнє сталого агробізнесу разом з нами!


Звертаємо Вашу увагу, що навіть при підтвердженій реєстрації на конференцію Ви маєте самостійно зареєструватися на виставку АгроВесна для того, щоб потрапити на виставку.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!