Вінницькі ліцеїсти задля підтримати ЗСУ почали вирощувати мікрозелень

0 98

Учні вінницького ліцею №20 у межах проєкту «Розумний город» вирощують мікрозелень, частина коштів від продажу якої спрямовуватиметься на підтримку ЗСУ, пише SEEDS

Однією з найбільших переваг цього проєкту є можливість вивчення сільськогосподарських навичок школярами з перших днів навчання. Вони отримують практичні знання про процес вирощування мікрогріну, опанують уміння доглядати за рослинами та збирати врожай.

«Вінницький ліцей №20 з початку цього року вирішив долучись до реалізації нового інноваційного проєкту – вирощування мікрогріну (мікрозелені – ред.) з подальшою реалізацією продукції, який має назву «Розумний город». Цей проєкт є не лише способом навчити школярів сільськогосподарських навичок, ай благодійним внеском вінницької молоді для Збройних сил України», – йдеться у повідомлені Вінницької міської ради.

За інформацією міськради, частина коштів, отриманих від продажу мікрогріну, спрямовуватиметься на благодійний фонд, який підтримує ЗСУ.

Читайте також: Школяр з Вінниччини самотужки розводить овець, зароблені гроші віддає на автівки для ЗСУ

«Педагогічний колектив спільно з учнями вирішив взяти участь в цьому проєкті, який діє за підтримки посольства Королівства Нідерландів в Україні. Умови участі досить серйозні, фінансові звіти та документація, зокрема і встановлена мінімальна сума, на яку ми повинні продати мікрозелень, аби знову безкоштовно отримати засоби для вирощування мікрогріну», – каже заступниця директора з навчально-виховної роботи Наталя Завгородня.До справи учні ставляться відповідально, оскільки розуміють, що не лише займаються підприємницькою діяльністю, а ще й підтримують українську армію.Запрошуємо фахівців аграрного бізнесу взяти участь у Відкритій Міжнародній конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”

Конференція відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ о 12:00 у Київському МВЦ.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!