В Україні знову дорожчають томати

0 219

Ціни на томат в Україні знову почали підвищуватися, повідомляють аналітики проекту EastFruit. А адже наприкінці минулого тижня на ринку України фіксувалося падіння відпускних цін на томат, спровоковане початком збирання грунтового помідору в південних областях країни.

На сьогоднішній день фермери знову підвищили ціни на грунтовий томат до 18-23 грн/кг ($0,70-0,89/кг), що в середньому на 17% дорожче, ніж тижнем раніше. Ціни на тепличну продукцію також зросли і на даний момент озвучуються в діапазоні 27-30 грн/кг ($1,05-1,16/кг), що в середньому на 23% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

За словами виробників, пропозиція тепличного томату на поточному тижні різко скоротилося. Крім того, через прохолодну погоду на початку літа дозрівання грунтового томата дещо сповільнилося.

Таким чином, обсяг поставок томата на український ринок зараз вкрай обмежений, в той час як попит утримується на досить високому рівні, що і дозволяє українським фермерам підвищувати відпускні ціни в даному сегменті.

Сьогодні продажу томата відкритого грунту в Україні ведуться в середньому в 3,6 рази дорожче, ніж в аналогічний період минулого року, ціна на тепличну продукцію сьогодні в середньому 2,4 рази вище, ніж рік тому.

SEEDS.org.ua за інформацією  EastFruit

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook  Telegram  Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!