Стало відомо що допоможе аграріям України стати більш конкурентоздатними

0 171

Перехід до точного землеробства дозволить удосконалити та підвищити рівень технологій вирощування сільськогосподарських культур. Про це завив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Топчій під час панельної дискусії “Розвиток систем точного землеробства – наше майбутнє”, яка пройшла в рамках XXXI Міжнародної агропромислової виставки “Агро-2019”.

“Зокрема, йдеться про використання GPS, сенсорів, безпілотних літальних апаратів, диференційованого внесення добрив, висіву насіння та іншої техніки, яка допомагатиме аграріям ставати більш конкурентоздатними”, – відмітив Топчій.

Заступник міністра додав, що отримані 70 мільйонів тонн зерна та рекордний експорт сільськогосподарської продукції у 2018 році ($18,8 млрд) став можливим,  зокрема і за рахунок переходу на сучасні технології та використанню інноваційної техніки та обладнання у сільськогосподарському виробництві.

“Сьогодні навіть невеликі господарства із земельним банком від 100 га і більше можуть успішно застосовувати окремі елементи точного землеробства, підвищуючи ефективність виробництва”, – підкреслив Топчій.

За оцінками експертів, наразі в Україні окремі елементи точного землеробства застосовуються на 20-30% оброблюваних площ (близько 8 млн га).

SEEDS.org.ua за інформацією Agro-business

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!