Пасічники Одещини об’єдналися у медовий кластер заради розвитку апітуризму

0 703

На території Одеської області започаткували агропромисловий кластер з розвитку бджільництва, виробництва і реалізації меду та продуктів його переробки. Створено його на території Біляївського та Роздільнянського районів.

Про це повідомив начальник управління аграрної політики Одеської облдержадміністрації Іван Петрів під час семінару “Інструменти побудови моделей формування ланцюгів доданої вартості задля сталого розвитку сільських територій” в рамках Міжнародної агропромислової виставки “Агро-2019”.

“Медовий агрокластер має об’єднати виробників з метою надання їм можливостей використовувати допомогу державних органів влади, адже в процесі створення кластеру розпорядженням виділені конкретні дотичні органи, які повинні сприяти розвитку даного кластеру”, — зазначив Іван Петрів.

За його словами, сільські райони, де діє медовий кластер, розташовані порівняно недалеко від обласного центру, а також там знаходиться значна кількість особистих пасік.

“Для розвитку кластеру вже визначені основні напрямки, наприклад, розвиток апітуризму, а також заплановано дуже багато заходів на найближчі три роки. На виставці “Агро-2019″ на стенді Одеської області можна було спробувати один із продуктів, який вже виробляється учасниками кластеру, — медову горіхову пасту”, — розповідає Іван Петрів.

Варто нагадати, що в регіоні вже діє окрім вже агро-еколого-рекреаційний кластер “Фрумушика-Нова”.

SEEDS.org.ua за інформацією   AgroPortal 

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!