Стало відомо який регіон отримав найбільшу держпідтримку галузі тваринництва

0 310

В межах Програми підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, с/г виробникам галузі тваринництва спрямували кошти державної підтримки за напрямом часткового відшкодування вартості об’єктів.

Про це повідомляє Львівська ОДА.

Відповідно  до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства  України  фінансову  підтримку  в сумі 82,1 млн гривень отримали 6 суб’єктів господарювання Львівщини у вигляді  часткового відшкодування вартості будівництва та/або реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, рибницьких господарств, доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції.

Серед інших областей України Львівська є рекордсменкою з кількості введених в експлуатацію об’єктів тваринництва та сумі державної підтримки. Цьогоріч держава відшкодувала вартість будівництва та реконструкції прийнятих в експлуатацію трьох виробничих об’єктів (1- у скотарстві, 1- у птахівництві, 1-у козівництві) та трьох об’єктів переробки сільськогосподарської продукції, зокрема цехів забою птиці-бройлера потужністю 2000-8000 гол./год.

«Сума часткового відшкодування – це лише невеличка частка допомоги держави сільгоспвиробникам, адже будівництво або реконструкція основних засобів виробництва потребують значних капіталовкладень. Шляхом введення в експлуатацію об’єктів збільшено потужності  виробництва у галузі тваринництва на 150 голів корів, на 1,0 тис. голів кіз, на 32,0 тис. голів птиці – бройлера. Поряд з тим, зі збільшенням виробничих потужностей виробники розширюють власні потужності переробки вирощеної продукції, що веде до здешевлення  її собівартості та збільшення рентабельності виробництва»,- прокоментувала директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Слід зазначити, що обсяг інвестицій, вкладених у будівництво і реконструкцію введених в дію об’єктів тваринництва, в області становить близько 300 млн грн.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!