Тисячі домогосподарств Львівщини отримають допомогу від ООН

0 333

Дві тисячі 150 домогосподарств з одинадцяти громад Львівської області одержать ваучери для закупівлі дрібного сільськогосподарського реманенту та засобів для ремонту житла на загальну суму 25,8 млн. грн, пише SEEDS.

Допомога надійде від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) та за фінансової підтримки уряду Франції. Про це повідомляє прес-служба Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Надання допомоги спрямоване на покращення продовольчої безпеки та забезпечення базових потреб домогосподарств, які надали прихисток внутрішньо переміщеним особам, постраждалих від конфлікту та вразливих домогосподарств у сільській місцевості.

Акцент допомоги зосереджений на внутрішньо переміщених особах, які обробляють землю у приймаючих громадах, на домогосподарствах, які очолюють жінки, літніх людях, людях з інвалідністю тощо.

Читайте також: На Вінниччині ветерани АТО збираються заснувати часниковий хаб

Сертифікати можна використовувати в торговельних мережах для придбання робочого інвентарю, будівельних матеріалів та інших товарів, що відносяться до відповідної групи.

Наразі роздача ваучерів вже відбулась в Мостиській, Яворівській, Журавненській та Жидачівській, Радехівській, Тростянецькій, Перемишлянській, Бродівській громадах. Наступні візити заплановані в Козівську, Боринську та Хирівську територіальні громади.


До кінця 2023 року ФАО планує підтримати понад 17 000 сільських сімей і дрібних фермерів (близько 50 000 осіб) сільськогосподарськими ресурсами, продуктами для здоров’я тварин і будівельними матеріалами за допомогою ваучерів.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!