Крім магнітних, на Землі з’явилися ще й пилкові бурі

0 504

Неймовірні новини світу: останнім часом лікарі дедалі частіше стикаються з пацієнтами, які вперше у житті страждають від алергії. Про це вже заявили лікарі з Джорджії, Нью-Йорка та Каліфорнії, пише SEEDS.

За інформацією доктора Стенлі Файмана з Джорджії, який також є представником Американського коледжу алергії, астми та імунології, проблема полягає в тому, що люди зазнали так званих “пилкових бур”, коли кількість пилку в повітрі вища, ніж будь-коли.

Основні симптоми алергії

  • закладеність носа;
  • кашель;
  • свербіж (очі, горло, ніс).

За словами алерголога з Нью-Йорка, доктора Кліффорда Бассета, у його практиці значне зростання алергіків спостерігається в останні 5-7 років або близько того. Більшість пацієнтів також дуже збентежені розвитком алергії, оскільки не стикалися з нею раніше, пише Daily Mail.

Читайте також: Вчені переконані, що ГМО-культури допоможуть впоратися з проблемами зміни клімату

Вчені зазначають, що причиною “пилкових бур”, ймовірно, є зміни клімату, що спричиняють підвищення температури. Дослідники також зауважують, що наразі найбільш логічним поясненням того, чому все більше людей вперше стикаються з алергією, є вкрай високий вміст пилку в атмосфері, ніж будь-коли.

Дослідження також показують, що через зміну клімату сезон алергії починається раніше і триває довше, що також може підвищити ризик розвитку алергії.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!