Трактори YTO нової серії BASIC кидають виклик цінами, не втрачаючи перевірену часом якість

0 1 472

Цьогоріч Компанія «АГСОЛКО Україна» спільно з заводом відомого китайського бренду YTO розробила і виводить на ринок України спецлінійку надійних і доступних моделей тракторів серії BASIC потужністю від 24 до 102 кінських сил, пише SEEDS.


«Лінійка тракторів BASIC була розроблена спеціально для українського ринку з однією метою: дати якісну і доступну альтернативу найпоширенішим білоруським тракторам МТЗ і китайським тракторам аналогічної потужності.

Ключовими особливостями тракторів YTO є широке використання європейських технологій при виробництві даних тракторів. Це є ліцензійне виробництво ФІАТ-АГРІ. Це італійський трактор по духу і по суті. Це висока надійність і невеликі витрати на утримання.

Ця техніка може стати першим імпортним трактором для тих, хто хоче пристойну машину китайського преміального сегменту з оптимальною комплектацією за доступною ціною», – зазначив директор ТОВ «АГСОЛКО Україна» Роман Осадчий.Компанія «АГСОЛКО Україна» протягом останніх років сконцентрувалася на поставках саме високоякісної техніки виробництва Китаю. Фахівці компанії ретельно вивчають ринок китайських виробників і вибирають кращих з них. Після чого ведеться постійна спільна скрупульозна робота по вдосконаленню та адаптації до умов України відповідних моделей техніки.

Тобто пропонована компанією АГСОЛКО техніка повністю конкурентна і придатна до наших умов, при цьому вигідно відрізняється від західних конкурентів по співвідношенню «ціна-якість».

Всупереч застарілим стереотипам, практика свідчить, що китайська техніка – це надійно, якісно і доступно. Бренд YTO представлений на українському ринку більш як 15 років. Однак машини ще з перших імпортних поставок вправно працюють до цього часу, підтверджуючи свою високу якість і надійність.

Виробляє техніку одна з найбільших машинобудівних корпорацій Китаю. Її продукцією користуються не тільки аграрії всього світу, але і армійські структури КНР.Що ж стосується тракторів нової серії BASIC, всі вони спеціально адаптовані під потреби українських споживачів – мають оптимальну комплектацію за абсолютно доступною ціною.

«Основні три моделі серії BASIC, а саме YTO EMF504, ЕХ804 і YTO ЕХ1024 оснащені всім необхідним обладнанням для ефективної роботи.

Водночас нам вдалося суттєво знизити ціну на дані моделі при збереженні оптимального комфорту, показників надійності і продуктивності. Ці машини стануть хорошим помічником для багатьох аграріїв», – зазначив Роман Осадчий.Сьогодні китайські технології кардинально змінюють світовий агроринок. Це неймовірно вигідно, завжди актуально і надсучасно. Нова лінійка BASIC повністю підтримує таку репутацію.

В ній представлені наступні моделі тракторів:

  • YTO SK244 (24 к.с.) і YTO SK354 (35 к.с.) з кабіною і без кабіни;
  • YTO EMF 504 (50 к.с.) в оптимальній комплектації;
  • YTO EХ804 і YTO ЕХ1024 потужністю 80 л.с. і 102 к.с., відповідно.

Від початку всі моделі представлені у вдало підібраній комплектації початкового рівня, до якої входять самі потрібні опції, в тому числі кондиціонер (для моделей EХ804 і YTO ЕХ1024). На додачу деякі опції можна встановити окремо, приміром додаткові противаги чи додатковий паливний бак.Один з козирів серії BASIC – лінійка мінітракторів різної потужності з кабіною і без кабіни. Завдяки виваженій ціновій політиці ці прості та надійні машини доступні навіть для невеликих підприємств і дрібних фермерів.

Ідеально для роботи на присадибних ділянках або у невеликих господарствах, що мають в обробці кілька гектарів землі, підходять моделі YTO SK244 і YTO SK354.

Окрема унікальна лінійка – садові трактори YTO EME504 і YTO SG504G (50 к.с.). Разом з трактором EMK950G (95 к.с.) вони можуть працювати в міжряддях від 1200 мм до 1500 мм, що конче необхідно під час обробки садів і виноградників.

Сучасні трактори YTO повністю відповідають потребам українського споживача. Вони прості і виготовлені з великим запасом надійності. Паливна система тракторів проста в експлуатації і обслуговуванні, добре справляється з паливом не зовсім високої якості.

Важливо й те, що трактори YTO є найважчими на ринку в своїй категорії, а це забезпечить відмінне тягове зусилля за мінімальних витрат палива.Останнім часом дедалі більше українців стають власниками китайських тракторів, пересідаючи на них з техніки МТЗ, ХТЗ чи інших брендів. Водночас у деяких сегментах, приміром тракторів потужністю до 50 к.с., китайські виробники домінують повністю.

Якість продукції китайського виробництва зростає неймовірно швидкими темпами і зараз вона впевнено конкурує з продукцією відомих світових виробників.

Зараз «АГСОЛКО Україна» є офіційним імпортером відомих китайських брендів –YTO (Перший тракторний завод Китаю), Lixing – виробник самохідних оприскувачів, MyAgro – виробник грунтообробної та посівної техніки, Sinotruk (виробник важких вантажних автомобілів), JAC (провідний постачальник комерційних автомобілів), Changlin, Everun, CHL (різні навантажувачі та інша спецтехніка) та декількох інших. І перелік партнерів та напрямів діяльності постійно розширюється.

Сьогодні Китай – світовий лідер за багатьма економічними показниками. Китайська Народна Республіка офіційно визнана стратегічним партнером України. За підсумками минулого року Китай став найбільшим торговим партнером України – обсяг двосторонньої торгівлі досяг рекордних 12,8 млрд дол. США.


У вас з’явилися запитання?

Будь-які технічні консультації та абсолютно всю інформацію про придбання та характеристики тракторів нової серії BASIC Ви знайдете на сайті компанії «АГСОЛКО Україна»: https://agsolco.com/

Ваше замовлення готові оформити в центральному офісі компанії «АГСОЛКО Україна»

за телефоном: (050) 352 50 12

 

SEEDS.org.ua 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!