Під Чорнобилем з’явився екопростір

0 1 118

На базі Чорнобильського заповідника відкрили еколого-освітній інформаційний центр “Екологічний простір”. Новий простір займатиметься не тільки еколого-просвітницькою діяльність, а й стане місцем для втілення екологічних, науково-дослідних та творчих ініціатив.

Про це повідомляється на сторінці “Чорнобильського Радіаційно-Екологічного Біосферного Заповідника” у Facebook.

«Еколого-освітній інформаційний центр “Екологічний простір” стане місцем, де здійснюватиметься не тільки еколого-просвітницька діяльність, а й акумулюватиметься вся інформація про екологічні заходи та відповідні інновації Іванківського й Поліського районів (Київська область); місцем для проведення ділових зустрічей; центром надання інформації про актуальну екологічну ситуацію в районах,  діяльність природоохоронних установ, екскурсійні маршрути, а також місцем для втілення екологічних, науково-дослідних та творчих ініціатив.

Інформаційний центр  відкрито за підтримки грантового проєкту  ГЕФ ПМГ «Молодь в дії! Розбудова спроможності та партнерств задля ефективного залучення молоді до кліматичних рішень” та Громадської організації “Екологічний простір – 2020”, – йдеться в повідомленні.

 

SEEDS.org.ua 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!