У Держгеокадастру з’явився тимчасовий керівник

0 228

Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні призначив виконуючим обов’язки голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Олексія Пінчука.

Про це повідомив у Фейсбуці представник уряду у Верховній Раді, народний депутат від «Слуги народу» Василь Мокан.

“Зранку відбулося позачергове засідання Кабміну. …тимчасове виконання обов’язків голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру покладено на Пінчука Олексія Ігоровича (начальник Управління з питань євроінтеграції та міжнародного співробітництва Держгеокадастру)”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, за інформацією Мокана, Кабмін проголосував за звільнення Свириденко Юлії Анатоліївни з посади першого заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства (за власним бажанням).

Також Кабмін ухвалив рішення про звільнення Шкарлета Сергія Миколайовича – з посади заступника міністра освіти і науки з питань європейської інтеграції (у зв’язку із обранням на посаду міністра МОН) та звільнення Лещенка Романа Миколайовича – з посади голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру (у зв’язку із обранням міністром АПК).

Урядовці також ухвалили рішення про звільнення Каплунова Дениса Вікторовича – з посади першого заступника голови Державної екологічної інспекції.


Минулого тижня Верховна Рада призначила Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки та Романа Лещенка – на посаду міністра аграрної політики та продовольства. Водночас Рада не змогла призначити Юрія Вітренка на посаду першого віцепрем’єр-міністра – міністра енергетики. Постанову про це призначення підтримали лише 186 народних депутатів з мінімально необхідних 226.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!