У Кременчуцькому водосховищі виловили тропічного прибульця

0 525

Незвичну для наших водойм рибу впіймали у Кременчуцькому водосховищі в районі міста Світловодськ. Про вилов кольчужного сома повідомило Держрибагентство України, пише SEEDS.

“Вага цього корінного мешканця водойм Південної Америки склала близько 600 грамів. Лорікарієві або кольчужні соми (Loricariidae) – родина прісноводних риб ряду сомоподібних.

Їхнє тіло покрите зрощеними кістковими пластинками, котрі нагадують кольчугу лицарів і захищають цих рибок від природних ворогів. Зустріти кольчужних сомиків можна в басейнах рік Південної Америки”, – йдеться у повідомленні  агенції на сторінці у Facebook.

Повідомлення агентства викликало жваве обговорення серед користувачів соцмереж. Дехто згадав, як точнісінько такі сомики, але значно менші за розмірами, жили і в його акваріумі.

Більшість поділяє думку, що незвичний вилов – саме такий “акваріумний мігрант”. Однак всіх цікавить одне: як тропічній рибі вдалось перезимувати в наших широтах?

Однак, зважаючи на нинішню теплю зиму, така ймовірність досить висока. Єдине що просять користувачі мереж, не випускати у Дніпро іншу акваріумну екзотику, особливо крокодилів.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!