У Хмельницькій області побудують новий інноваційний ОЕЗ

0 1 979

У Хмельницькій області, м Городок, з’явиться новий завод з переробки олійних культур. Потужність заводу складе 620 тис. тонн переробки соняшнику на рік і 264 тис. тонн сої.

На новому заводі буде застосована інноваційна технологія переробки олійних, яка була розроблена на заводі “ПОТОКИ” в Дніпрі і вже зарекомендувала себе. Як відомо, за унікальною технологією в Дніпрі виробляють новий продукт для кормової індустрії – високопротеїновий соняшниковий концентрат Proglot. Продукт вийшов на ринок лише на початку 2020 року, але вже став популярним на внутрішньому ринку, а також успішно експортується до Туреччини, СНД і країни Європи.

Зараз нова технологія використовується тільки на соняшнику, але майбутній ОЕЗ в Хмельницькій області вперше почне застосовувати цю технологію і для переробки сої.

Так само, як і при дніпровському заводі, при новому пыдприэмстві побудують біоелектростанцію. Вона буде працювати на пелетах з лушпиння соняшника. Потужність біоТЕС складе 20 мегават, що зробить її однією з найпотужніших в Україні електростанцій на біопаливі.

«Дніпровський завод “ПОТОКИ” зарекомендував себе як успішний і соціально-відповідальна підприємство. Це український завод з інноваційними технологіями та сучасним обладнанням. Успішна модель виробництва мотивувала нас відкрити ще один такий же завод в Україні», – прокоментував директор заводу «ПОТОКИ» Євген Яровий.

Закінчення будівництва заводу планується на середину 2023 року.

Довідка: Завод «ПОТОКИ» є учасником корпорації «Алеф». Корпорація «Алеф» об’єднує різнопрофільні бізнеси, які працюють в сегменті девелопменту, виробництва будівельних матеріалів та аграрній сфері.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!