Учасники кооперативу будують на Луганщині логістичний овочевий центр

0 502

Кооператив «Овочі Станичників» має намір в наступному році побудувати логістичний центр (хаб). Кооператив, який спеціалізується на вирощуванні овочів, давно потребував такого хабу, але не було коштів на втілення. Зараз робота над створенням центру триває доволі активно.

«Проводимо розрахунки, вже обрали місце, де будуватимемо цей хаб. До нього члени кооперативу зможуть привозити врожай, складати на зберігання до холодильників. Коли збереться потрібна партія, фермери відправлятимуть охолоджену продукцію покупцеві — на ринки або до супермаркетів», – каже Олександр Карельсон спеціаліст аграрного сектору Проекту USAID, який підтримує будівництво цього хабу.

Транспорт для доставки овочів гуртовим покупцям у кооперативі планують придбати самотужки. До цього часу Проект USAID орендував фермерам автомобіль для доставки замовлень.

Цьогоріч кооператив став справжньою командою.

«Приходять, наприклад, машини з добривами чи торфом — по двадцять тонн, потрібно розвантажити. Усі гуртом збираються у призначеному місці — це про команду. І таке об’єднання зусиль насправді надихає, адже кожен з нас розуміє — від злагодженої роботи кооперативу залежить успіх кожного домогосподарства», — розповідає  ідейна натхненниця створення кооперативу Маріанна Нещерет.

Десять років Маріанна мріяла створити кооператив, щоб об’єднати усіх місцевих виробників сільгосппродукції, котрих згодом почали називати «Станичники», разом розвиватися, нарощувати продажі, ділитися досвідом.

Торік у фірмовій упаковці під брендом «Овочі Станичників» томати черрі продавали у супермаркетах Києва. Цьогоріч фермери налагодили співпрацю з мережами супермаркетів на Луганщині та Донеччині, щоб розширити коло гуртових покупців. Це допомогло «Станичникам» збільшити продажі.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Голосу України

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!