Учасники молочного кооперативу з Вінниччини отримали в подарунок доїльні апарати

0 260

У Джулинській ОТГ, що на Вінниччині, відбулася важлива подія у розвитку галузі тваринництва – членам молочного кооперативу “Подільська надія” безкоштовно роздали індивідуальні доїльні апарати вартістю 6 тисяч гривень, надані Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за підтримки Асоціації тваринників України.

“Вибір був нелегким. Адже кооператив налічує 92 учасники, а це не тільки жителі сіл нашої громади, а й Шляхової, Ставок, Теофилівки. Нещодавно приєдналися і збирачі молока із Лісничого, Вовчка та Михайлівки.

Всього кооператив збирає молоко від 125 корів. Надої становлять дві з половиною тони молока на день. Можливість отримати доїльні апарати жителі сіл отримали саме тому, що є активними членами кооперативу.

Представники програми перевагу надали тим господарям, які входять до нього із початку створення, здають найбільше молока, тримають дві корови та більше. Пізніше за допомогою програми планується забезпечити доїльними апаратами ще 4 родини”, – розповіла Руслана Руденко, начальниця відділу освіти, культури і спорту, депутатка Джулинської об’єднаної територіальної громади.

“За одну годину цей доїльний апарат дозволяє зібрати молоко у п’яти корів. Відзначимо, використання доїльних апаратів дозволить селянам покращити якість та показники молочної сировини, адже молоко отримуватиметься способом безконтактного доїння.

Доїльні апарати будуть полегшувати працю селянам та покращувати якість молочної сировини. Але, вважаю, що найкращим досягненням кооперативу має бути створення потужностей для власної переробки молока та забезпечення виробленими молокопродуктами місцевих споживачів”, – додала Руслана Руденко.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією 33 каналу

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!