Україна представить вражаючі обсяги яблук, ягід і овочів в рамках торгової місії в Дубай в березні 2019 року

0 558

28 березня 2019 року група з 20 кращих українських виробників і переробників фруктів, ягід і овочів проведе B2B зустрічі з ключовими імпортерами і мережами супермаркетів з близькосхідного регіону. Торговельний захід проводиться Дубайською палатою під брендом Fruit Trade Ukraine – Middle East.

Всі компанії, що входять в цю торгову місію, мають сертифікати GlobalGAP і виробляють в цілому 51 тисячу тонн свіжих яблук вищої якості і більше 4 тисяч тонн свіжих ягід, в основному лохину і черешню, а також полуницю, малину, ожину, червону смородину і жимолость. Деякі з цих ягід сертифіковані як органічні за стандартами ЄС. У цій торговельній місії також будуть найбільші заморозчики України, що виробляють понад 5 тисяч тонн заморожених ягід всіх видів, в тому числі органічно сертифікованих. Дві компанії також займаються виробництвом і експортом волоських горіхів.

Овочівники і картоплярі, включені в цю місію, щорічно вирощують 80 тисяч тонн продукції, в основному моркву, картоплю, цибулю, спаржу і буряк, і мають все необхідне для успішних поставок цієї продукції на Близький Схід. У цій місії також буде кілька переробників фруктів і овочів, які пропонують здорові снеки, фруктові чіпси, томатну пасту, соки NFC, сублімовані і сушені продукти, кетчупи, джеми, соуси тощо.

«Перед будь-якою торговельною місією приділяємо багато уваги навчанню учасників. Зокрема ми розповідаємо, як сформувати унікальність своєї пропозиції і правильно її представити. Ми також вчимо їх вести бізнес в конкретному регіоні, надаючи учасникам всебічні ринкові дані, аналіз цін, допомагаючи розрахувати логістику, вивчити вимоги до упаковки і сертифікації, показуємо реальні успішні і невдалі приклади роботи з Близьким Сходом, і ми звичайно ж залучаємо бізнесменів з цього регіону в навчальний процес. Таким чином, учасники завжди добре підготовлені до успішних B2B переговорів», – говорить Андрій Ярмак, керівник проекту з розвитку експорту та економіст Інвестиційного центру при Продовольчій і сільськогосподарській організації ООН (ФАО), яка є ключовим організатором цього заходу спільно з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР). Заходи зі-фінансують ФАО і ЄС в рамках ініціативи EU4Business, а технічну і інформаційну підтримку йому надає Українська плодоовочева асоціація (УПОА).

За інформацією аналітиків EastFruit, Україна є одним зі світових лідерів за темпами розширення площ під лохиною, які оцінюються в 1000 га в рік. Україна також пройшла шлях від експорту всіх яблук в одну країну до розширення географії експорту до 40 країн світу всього за пару років після заборони на поставки в Росію, що підтверджує унікальність українських яблук.

«Імпортери багатьох країн світу підтверджують, що в Європі не так вже й багато країн, які можуть запропонувати яблука і ягоди такої ж якості, як Україна, завдяки 15-ї години світлового дня влітку і переважно сонячних днів, через посушливий клімат в Україні тільки 400 мм опадів зазвичай спостерігається взимку і навесні. Це також допомагає нам проводити менше обробок, ніж будь-яка інша країна в Європі, зберігаючи наші яблука здоровими, екологічно чистими і корисними. Додатково до цього нам дуже пощастило з великими запасами води і з найкращими в світі чорноземами, що робить наші продукти дуже поживними і корисними. І так, ми дуже конкурентноздатні за ціною, і ми використовуємо новітні технології виробництва, зберігання і доробки », – каже Федір Рибалко, керівник Української садівничої асоціації.

Сьогодні понад 50 провідних імпортерів свіжої продукції з 10 країн Близького Сходу, а також мережі супермаркетів зареєструвалися для участі в B2B зустрічах. Онлайн-реєстрація триває на сайті https://fruit.tradeukraine.org/, і організатори намагаються надати можливість участі для всіх зацікавлених покупців.

Торговий форум Fruit Trade Ukraine – Middle East буде об’єднаний з форумом Sweet Trade Ukraine – Middle East, де будуть представлені 20 постачальниками кондитерських виробів і меду з України, а також покупці цих продуктів зі країн Близького Сходу. Реєстрація покупців для участі в цьому форумі також йде дуже добре і як і раніше можлива на https://sweet.trade-ukraine.org/

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!