Україна запустить перший транзит по новому Шовковому шляху в Китай

0 98

Китай  зацікавлений в експорті якісного продовольства з України маршрутами нового Шовкового шляху, зокрема, борошна, цукерок, горілки, олії тощо. Наразі українською стороною вже розпочата робота щодо прокладання залізничних маршрутів територією України в напрямку КНР в рамках Шовкового шляху. Про це повідомив голова Держрезерву Вадим Мосійчук під час Другого щорічного форуму фінансових лідерів України, що проходить в Києві сьогодні. 

«Уряд Китаю задекларував, що морські шляхи вже розроблені, але новий Шовковий шлях – це є та перспектива, на якій варто сфокусуватися. Центром Шляху в Китаї визначено місто Чженчжоу провінції Хенань. 4 роки назад вони запустили перший транзитний потяг до м. Брєст, а звідти на Варшаву і на Німеччину. Але увесь цей Шовковий шлях проходить, нажаль, мимо України»,- сказав Вадим Мосійчук.

За його словами китайська сторона постійно звертається до України щодо залучення нашої країни до маршруту Шовкового шляху.

«Держрезерв володіє великими потужностями в аграрному напрямку. У нас 7 великих логістичних потужностей, диверсіфікованих одна від одної. І ми готові зі своєї сторони надати їх для цієї справи, що пропонують нам китайці. І таку роботу ми розпочали. Зараз плідно  працюємо з Мінінфраструктури, яке нам допоможе визначити точні маршрути цих поїздів. Сподіваюся, що до кінця року – на початку слідуючого ми вже зробимо перший транзит територією України»,- резюмував Вадим Мосійчук.

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!