Українці допоможуть фермерам Узбекистану розвивати аквакультуру

0 174

Спеціалісти Інституту рибного господарства НААН України консультуватимуть асоціацію “Узбекбаликсаноат” (Узбекистан) із питань розвитку аквакультури та використання інноваційних технологій для вирощування гідробіонтів у штучних умовах.

Відповідний двосторонній договір підписали директор Інституту рибного господарства НААН України Ігор Грициняк і голова асоціації “Узбекбаликсаноат” Омон Мусаєв, повідомили у Держрибагентстві.

Відомо, що договір укладено на три роки.

Раніше повідомлялося, що китайці пропонують українцям разом розводити рибу у Молочному лимані на півдні України. Нещодавно до Кирилівки, що під Запоріжжям прибула делегація з Китаю.

Іноземці хочуть налагодити співпрацю з Кирилівською громадою. Китайці пропонують разом розводити рибу у Молочному лимані. Також гості хочуть побудувати центр народної китайської медицини у селищі. Для цього голова громади провів екскурсію по косам.

Зацікавило можливих майбутніх інвесторів і будівництво очисних споруд та водогону. За результатами зустрічі було досягнуто домовленості про співпрацю. А також гості запропонували налагодити партнерські відносини по оздоровленню дітей з КНР у Кирилівці.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією AgroTimes

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!