Українці презентували найкращий мед на міжнародному Конгресі бджільництва

2 2 819

Український мед спричинив чималий ажіотаж на міжнародному Конгресі та виставці бджільництва “Апімондія”, який проходить наразі в Канаді. Про перебіг виставкових подій розповідає на своїй сторінці у Facebook національний консультант Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Анна Бурка.

Бджолярі України беруть участь у заході за підтримки Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО), ЄБРР та Євросоюзу з ініціативою EU4Business.

Цього річ до Канади з’їхалося 6 тисяч учасників з 80 країн. Під час “Апімондії” пройдуть 48 технічних симпозіумів, 8 круглих столів та 9 загальнодоступних семінарів.

Триватиме виставка до 12 вересня в Монреалі. Конференція стала важливою подією для глобальних бджолярів, учених, трейдерів меду, тих, хто працює в галузях обладнання для бджільництва.

Основна мета конференції – сприяти обміну інформацією та дискусій, де збираються бджолярі, вчені, торговці медом, агенти з розвитку, технічні фахівці і законодавці, щоб слухати, обговорювати і вчитися один у одного.

Цьогоріч в пріоритеті такі теми, як вплив пестицидів на бджіл, боротьба з пиловими кліщами та хворобами, виявлення і запобігання шахрайству з медом та консервація запилювачів.

Раніше організаційний комітет Національного українського стенду на конгресі з бджільництва “Апімондія-2019” провів Національний конкурс для відбору кращих зразків українського меду, які наразі представлені під час цього заходу.

Участь в конкурсі взяло кілька сотень українських пасічників, що представили широке різноманіття меду практично з усіх регіонів України.

Враховуючи велику чисельність зразків, конкурс проходив в декілька етапів, та за результатами попередніх етапів, були відібрані кращі 27 зразків меду для фінального етапу за участю конкурсної комісії.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
2 Comments
  1. Пасічник пише

    А бджолярам Украіни від цього легше.Експортери занизили ціну нижче плінтуса, мотивуючи тим, що украінський мед нікуди не годиться… Хоча в тій же Білорусі чи Молдоаі закупівельна ціна цілком адекватна

    1. Пасічник пише

      Перекупи, не експортери…

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!