Українки започаткували спільноту WE AGRI та Нацпремію для жінок в агробізнесі

0 434

В Києві у вівторок, 18 лютого, пройшов круглий стіл “Синергія взаємодії жінок для сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства”. Під час події було оголошено про створення бізнес-спільноти діяльних та надихаючих агроледі WE AGRI (Women Entrepreneurs Agri), а також про започаткування Національної премії для жінок в агробізнесі, повідомляє кореспондент SEEDS.

Організаторами ком’юніті WE AGRI виступили засновниця агромедіа-агенції SAPIENZA, Міжнародний консультант ФАО (ООН) Катерина Звєрєва та директор ТОВ “Інфоіндустрія” Наталія Гордейчук.

До них приєдналася Ганна Морозова, власниця часникової компанії СП “УкрАП”, та понад 40 діяльних і натхненних жінок української аграрної екосистеми, які підтримали ініціативу об’єднання жінок українського агробізнесу.

“Жінки – це берегині українського агробізнесу. Без них не було б ані агро, ані бізнесу. Саме тому ми започатковуємо Національну премію для таких жінок, для того, щоб показувати і розказувати реальні історії шляху жінок, їхньої підприємницької, суспільної, фермерської справи.

І не завжди це історії успіху, але завжди про те, щоб ніколи не здаватися. Діяти, мотивувати, підтримувати, кооперуватися, підсилювати одна одну – у цьому взагалі ідея створення бізнес-спільноти WE AGRI ( Women Entrepreneurs Agri), у якій і формуються три напрямки: премія; менторство з соціальними ініціативами та клуб зустрічей та подій WE AGRI”, – зазначає Катерина Звєрєва, співзасновниця бізнес-спільноти WE AGRI,  засновниця агромедіа-агенції SAPIENZA, директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації.

Протягом 2020 року відбуватиметься низка зустрічей спільноти WE AGRI, круглих столів, присвячених питанням сталого розвитку, екологічного збереження та розбудові гармонійного суспільства  та інших заходів для жінок, а також відбудеться суспільне голосування на сайті Weagri.org щодо обрання переможниць у номінаціях Національної премії для жінок в агробізнесі.

“Жінки часто беруть важкий тягар на свої тендітні плечі. Але при цьому зберігають жіночість, витонченість, красу. Адже важливо не втрачати ці риси, прямуючи до бізнес-досягнень. Мене особисто завжди захоплювали цілеспрямованість, жага нових знань, професіоналізм численних агроледі на моєму життєвому шляху”, – каже про жінок в агробізнесі Наталія Гордейчук, співзасновниця бізнес-спільноти WE AGRI, директор ТОВ “Інфоіндустрія”.

Cинергія взаємодії жінок в агро здатна привести до нових надихаючих проектів, впевнена власниця часникової компанії СП “УкрАП” Ганна Морозова.

“Мрій! Надихайся! Дій! Допомогай! Мріяти чи починати діяти… Діяти але сумніватися…. Сумніватися але спробувати…. Помилятися але не зупинятися…. Потребувати допомоги, шукати надхнення, надихати, підтримувати! Це про наших креативних, невгамонних та найкращих жінок. We Agri – це ми, ті хто створює, генерує, працює, надихає, допомагає, помиляється, не зупиняється і доводить – нас мають чути і бачити, пишатись і наслідувати! Приєднуйтесь! Приєднуйте! Змусимо яскраво рухатись наш світ”,- впевнена Ганна Морозова.

Починаючи з 19/02/2020 відкривається реєстрація для подачі анкет на номінування жінок.

Нагородження фіналісток премії відбудеться наприкінці року за наступними номінаціями:

  1. “Жінка-агролідер” – за кращі управлінські якості;
  2. “Жінка-менеджер” – за кращу реалізацію агропроекту, досягнення в галузі менеджменту;
  3. “Жінка-агроаналітик” – за успіхи в роботі в галузі агроаналітики;
  4. “Жінка-фермер” – за досягнення в галузі розбудови фермерського господарства;
  5. “Жінка-агроконсультант”;
  6. “Жінка-новатор” – за створення нових продуктів агробізнесу, інноваційних рішень, що дозволяють збільшити прибутки аграріїв;
  7. “Жінка-агромаркетолог” – за кращі рішення в галузі агромаркетингу для просування продукції на зовнішніх та внутрішньому ринках;
  8. “Жінка-науковець” – за наукові розробки, що дозволяють збільшити конкурентоспроможність і підвищити якість української агропродукції
  9. Також буде окрема номінація для всіх менторів спільноти WE AGRI.

Журналісти агромедіа-агенції SAPIENZA та “Інфоіндустрії” багато пишуть про агробізнес та агрополітику. І дії, результати, яких досягають жінки, вражають.  Не завжди це історії перемог, частіше це історії про те, що всупереч усім обставинам жінка розвиває фермерську справу, тримає на собі не тільки власну родину,  а стає «мамою» для всього села, рушієм для компанії, наснагою для перетворень у країні.

«Хотілося масштабування і щоб більше людей дізналося про таких жінок, про те, що вони є, які досягнення вони мають, щоб мотивувати та підтримувати у такий спосіб інших – особливо дівчат які роблять перші кроки в аграрній справі»- зазначають організатори спільноти WE AGRI.

Ініціатива премії передбачатиме, що про кожну жінку, анкета якої буде подана на номінування, журналісти напишуть історію. Протягом року у провідних аграрних ЗМІ зі спільною аудиторією у 500 тисяч відвідувачів на місяць – Seeds.org.ua, Агроіндустрія, Інфоіндустрія, Agri-gator.com.ua, на радіо AgroFM, сайтах Ukrainefood.org, Meat-inform та інших буде реалізовуватися спільний інформаційно-просвітницький проект до “Національної премії для жінок в агробізнесі”.

Сила взаємодії, шерінг інформації, допомога іншим для безлічі можливостей для зростання – все це кроки на підсилення взаємодії жінок для сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!