Велика українська компанія планує обладнати дахи всіх своїх об’єктів сонячними панелями

0 233

Група компаній «Епіцентр» планує провести консультації з компанією Tesla та іншими світовими компаніями-лідерами в області сонячної генерації щодо реалізації проєкту у сфері сонячної енергетики. До важливих пріоритетів розвитку групи компаній «Епіцентр» входять екологічність та енергоефективність.

У своїй стратегії розвитку на найближчі роки компанія ставить на меті ефективно використовувати вільні площі дахів для комерційної електрогенерації. Наразі вже реалізовано декілька пілотних проєктів у торговельних центрах та спортивних об’єктах компанії з використання сонячних батарей для генерації тепла для забезпечення побутових потреб. Зокрема, в Києві, Одесі, Миколаєві, Львові, Вінниці, Житомирі, Хмельницькому та інших містах, йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

«Група компаній «Епіцентр» шукає найбільш ефективні рішення у цьому напрямку та хотіла б провести зустріч з представниками світових компаній-лідерів у сфері сонячної енергетики, в тому числі з компанією Tesla (яка є одним з світових лідерів у clean energy) щодо обговорення стратегії реалізації подібного проєкту в нашій мережі», — зазначає генеральний директор компанії «Епіцентр К» Петро Михайлишин. 

Наразі, компанія нараховує 73 торгові об’єкти та промислові і розподільчі центри з загальною площею дахів понад 2 мільйони квадратних метрів. У планах розвитку Епіцентру введення в експлуатацію ще низки масштабних інфраструктурних об’єктів найближчим часом.  В Епіцентрі підкреслюють, що компанії цікаві ідеї Tesla Energy щодо поєднання сонячних панелей та систем накопичення та зберігання енергії.

«В Україні тільки формується практика використання сонячних батарей великими мережами та підприємствами для задоволення потреб в тепло- та електроенергії. Втім, світові тенденції розвитку цього ринку показують, що це майбутнє, до якого рухається весь світ. Компанія «Епіцентр К» йде шляхом підвищення технологічності та впроваджує інноваційні напрямки у своїй діяльності, тому ми надзвичайно зацікавлені у реалізації проєкту з сонячної енергетики», — говорить Михайлишин.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!