Українська компанія презентує власну розробку – перший в світі білковий концентрат з соняшнику

0 434

Компанія “Потоки” (м. Дніпро) розробила перший в світі білковий соняшниковий концентрат (високопротеїновий концентрат) “PROGLOT”, що дозволяє раціоналізувати відгодівлю тварин, птахів і риб, що істотно зменшить витрати фермерів і підвищить якість їхньої продукції.


Про особливості розробки, технології виробництва і властивості білкового соняшникової концентрату (високопротеїнового концентрату) “PROGLOT” розкажуть:

– директор ТОВ “Потоки” Євген Яровий;

– доктор сільськогосподарських наук Леонід Подобєд;

– керівник департаменту продажів ТОВ “Потоки” Роман Грищенко.


Презентація відбудеться в рамках прес-сніданку 28 лютого о 10:00 в ресторані “Файна Фамілія” за адресою: вулиця Верхній Вал 10 ( біля Житнього ринку)


Різнобічні дослідження продукту,однією з найважливішою складовою виробництва якого є глибоке очищення насіння соняшнику, вказують на те, що продукт успішно застосовується в раціоні не тільки тварин і птахів, а й в промисловому вирощуванні риби.

“Дослідження і практичні експерименти з “PROGLOT” показали – застосування високопротеїнового концентрату в алгоритмах годування, підвищило приріст живої маси, скоротило цикл вирощування тварин, птиці та риби, що є прямим економічним ефектом для фермерів” – повідомляє директор ТОВ “Потоки”, Євген Володимирович Яровий.

Детальніше про те, чому білковий соняшниковий концентрат “PROGLOT” – ключовий компонент для росту тварин, яким чином він може замінити соєвий шрот, а також про економічний ефект від використання для фермерів буде йти мова під час прес-сніданку представників ТОВ “Потоки” з журналістами.

 

З питань акредитації на прес-сніданок заповніть, будь ласка, гугл-форму для ЗМІ.

Також телефон для акредитації: +38 099 737 17 92,

e-mail: zvereva.pr@gmail.com   

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!