Українські аграрії дізнаються про секрети унікальних технологій впевненого виходу з кризи

0 618

Вперше в історії аграрії та переробники з України та інших країн світу матимуть змогу познайомитись з унікальними маркетинговими технологіями впевненого виходу з кризи для роботи в секторі B2C. Амбітних керівників бізнесу запрошують відвідати ексклюзивний майстер-клас спеціаліста вищої кваліфікації з 30-річною практикою Романа Колядюка

“СЕКРЕТИ АНТИКРИЗОВОГО МАРКЕТИНГУ і ВЕЛИКИХ ПРОДАЖІВ”

Міжнародний експерт зі стратегічного маркетингу та антикризовим рішенням Роман Колядюк поділиться досвідом, як зорієнтувати бізнес на змінений карантином споживчий попит, а також як знайти і заповнити нові ніші на ринку України та світу.

Майстер-клас з 4-х практичних авторських вебінарів стартує 9 червня о 15:05 за Києвом

на платформі ZOOM.

Зареєструйтесь і дізнайтесь більше про вебінари за посиланням>>> 


Автор і ведучий вебінарів Роман Колядюк (PhD) – унікальний для України експерт, який захистив найпершу дисертацію з маркетингу для споживчих товарів ще за часів СРСР у далекому 1990 році. Це справжня людина-легенда, яка має практичний досвід гарантування збуту споживчої продукції навіть в масштабах цілої країни (на прикладі ринку Молдови).


Роман Колядюк – фахівець з досвідом роботи у всесвітній культовій компанії з маркетингових комунікацій J Walter Thompson в якості директора з досліджень і стратегічного планування в українському представництві.

Автор майбутніх вебінарів є творцем успішних маркетингових технологій та антикризових кейсів для всесвітньовідомих компаній, брендів: Kinder Surprise, Heineken, MacCoffee, Silver Breeze та багатьох інших.

 

Зареєструйтесь і дізнайтесь більше про вебінари за посиланням>>> 


Під час вебінарів Роман Колядюк дасть первинні консультації та ознайомить всіх учасників програми з перевіреними алгоритмами та дієвими інструментами.

Найголовніше, фахівець розповість про інноваційні технології виходу з кризи на прикладах, кухня яких є не публічною, а скоріше відноситься до комерційної таємниці та таємниці прийомів конкурентної боротьби.


На всі питання відповімо за телефоном: +38 050 98 01 797

Письмові запити надсилайте на скриньку: rk@amgcompass.com.ua  

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!