Українські рисові хлібці підкорили Арабські Емірати

0 627

Несподівано, але в ОАЕ захопилися рисовими хлібцями від українських виробників. Після першої ж дегустації таких хлібців в Україні  представники ОАЕ тепер регулярно замовляють партії продукції. Про це розповіла менеджер із зовнішньоекономічної діяльності компанії «Фабрика бакалейних продуктів» Надія Колеснікова під час виставки Ukrainian Food Expo 2019.

 Наразі на  ринку продукція компанії представлена під торговою маркою «Жменька».

Як повідомила Надія Колеснікова, компанія наразі активно розвиває експортні напрямки.

«Ми вже працюємо з ОАЕ, США, ізраїлем і через посередника з Канадою. Зараз намагаємося вийти в Європу – у Білорусь, Німеччину, Іспанію.  Окрім цього, плануємо вийти на ринки Японії і Китаю», – заявила менеджер компанії.

Відповідаючи  на питання, що зараз найбільше цікавить європейців, вона підкреслила, що крупи їх вже не дуже приваблюють,  занадто багато такого товару вже є на європейському ринку.

«Тому треба розвиватись в інших напрямках. Ось зараз ми запускаємо лінійку швидких сніданків, які користуються попитом і серед українців, і серед європейців. Єдине, що треба зрозуміти, це які смаки найбільше подобаються там і тут», – зазначила Надія Колеснікова.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!