Українські тепличники знаходять нові канали збуту овочів у карантин

0 3 909

Останнім часом дедалі частіше лунає інформація про те, що сільгоспвиробники викидають врожай у посадки або просто переорюють поля, однак тепличне господарство Fresh Hub з села Йосипівка Одеської області не здалось, і після тривалих пошуків знайшло для свого товару альтернативний канал збуту.

Тепличники вийшли на мережу супермаркетів Santim, без проблем змогли перебудуватися і виконати умови нового замовника. Супермаркет бере огірок більшого розміру (7-8 см) і без квітки.

Раніше тепличники з Одещини вирощували маленькі огірки обов’язково з квіткою – така продукція була в топі ресторанних замовлень. Виробники вирощували огірки спеціально для HoReCa і були задоволені рентабельністю свого бізнесу.

Нині ж з’явилася нова робоча ідея – відпускати огірок на супермаркет у дрібній розфасовці 0,250 кг і 0,500 кг. Зараз тепличне господарство Fresh Hub проводить прорахунок економічного обґрунтування.

Редис в пучках, молодий часник і зелену цибулю наразі реалізовують на одеських ринках, які працюють і в умовах карантину.

Зараз тепличники виходять і на відкритий грунт. Господарство Fresh Hub готує ділянку відкритого грунту під висадку кущів суниці садової. Розсада вже вирощується. Вибрали сорт “Аліна-15”, який дозволяє в перший же рік зібрати урожай до 1 кг ягоди з куща. Висадка запланована на кінець квітня, урожай очікується в липні.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією UHBDP

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!