Українські виробники об’єдналися в унікальний проект “Taste of Ukraine Food Fest”

0 962

Осіння виставка “ECO-Expo 2020”, яка стартувала напередодні в столиці, зібрала під одним дахом неймовірну кількість виробників зі всієї України. В рамках виставки відбулась офіційна презентація проєкту “Taste of Ukraine Food Fest” та продукцію вітчизняних компаній, які долучилися до цієї унікальної ініціативи, повідомляє кореспондент SEEDS.

“Сама назва проєкту вона комплексна, глобальна: “Смак України”. Ми хочемо показати ті компанії, які виробляють продукцію в Україні і саму продукцію в першу чергу для іноземних покупців, баєрів та інвесторів.

У нас на стенді представлено щонайменше 5 унікальних продуктів, які взагалі в Україні виробляються в одному екземплярі”, – розповів Олександр Дуда, голова Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції, ідейний натхненник та співорганізатор Гастро-дегустаційного фестивалю “Taste of Ukraine Food Fest”.


“Напередодні виставки “Eco-Expo” ми зібрали 18 компаній, які погодилися розмістити свої стенди. Але через внесення Києва до помаранчевої зони, ми вирішили не ризикувати, зібрати продукцію на одному стенді.

“Це стало першим кроком до пошуку однодумців. Гастро-дегустаційний фестиваль “Taste of Ukraine Food Fest” стане кульмінацією цього процесу. Повноцінно його ми зможемо провести тільки після зняття карантинних обмежень.

Надалі цьому скоріш за все буде надана комерційна основа. Цей “паровозик”, який почався як волонтерська ініціатива, стане повноцінним проектом і розвиватиметься далі”, – розповів Олександр Дуда.“Нашим виробникам бракує популяризації. Для початку ми використовуватимемо можливості соціальних мереж для того, щоб яскраві, інноваційні та гарні товари популяризувати. Ця робота проводитиметься постійно. Також ми прийматимемо участь у різних виставках, шукатимемо виробників, розширятимемо наше коло.

Ми – це сукупність однодумців. Нас об’єднує три слова:  “Made in Ukraine”. Ми популяризуємо продукцію зроблену у нас, в Україні”, – каже голова Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції.


Гастро-дегустаційний фестиваль “Taste of Ukraine Food Fest щойно розпочався. Триватиме він до суботи, 26 вересня, у Київському МВЦ. Співорганізатором Фестивалю виступила і агромедіа-агенція  Sapienza.media.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!