Українському агробізнесу пропонують дешеву теплову енергію від “Придніпровської БіоТЕС”

0 1 201

У першому півріччі 2021 року в місті Токмак Запорізької області буде введена в експлуатацію “Придніпровська БіоТЕС” – теплоелектростанція на альтернативних видах палива, здатна виробляти теплову енергію.

Придніпровська БіоТЕС” стане своєрідним майданчиком для розвитку різних бізнесів, які розташують своє виробництво на території південної промзони міста або в безпосередній близькості від об’єкту. При цьому ми гарантовано надамо теплову енергію у вигляді пари необхідних параметрів зі значною знижкою від базової ціни.

Ціна теплової енергії складе відсоток від собівартості її виробництва з традиційного природного газу. Розмір відсотка обговорюватиметься з будь-якою зацікавленою стороною.

Скорочуючи витрати на теплову енергію, бізнес суттєво одночасно знижує собівартість виробленої продукції і стає більш конкурентоспроможним на ринку, відповідно збільшуючи свою прибутковість”, – говорить директор ТОВ “Придніпровська БіоТЕС” Ярослав Мартинов.

Функціонування більшої частини сучасних високоприбуткових сегментів агровиробництва на сьогоднішній день неможливе без забезпечення тепловою енергією. Йдеться, наприклад, про тепличне виробництво, комплекси зі зберігання, сушіння та переробки зернових, тваринницькі та птахівницькі господарства.

Тому значну, якщо не найбільшу, частина економічних витрат агробізнесу на сьогодні займають витрати на енергоносії. При цьому ціна на традиційний природний газ збільшується практично з року в рік.На цьому тлі тема поновлюваних джерел енергії і конкретно виробництва теплової енергії з біомаси обговорюється регулярно як серед професіоналів ринку теплоенергетики, так і в середовищі бізнесу, який бажає оптимізувати свої витрати.

Проте, будівництво власної біоТЕС для потреб окремо взятого підприємства, хоч і дозволить в довгостроковій перспективі суттєво економити кошти, але є справою не дешевою і не швидко не окупиться, що часом критично важливо для бізнесу.

Як зазначає директор ТОВ “Придніпровська БіоТЕС” Ярослав Мартинов, на сьогоднішній день в Україні не багато електростанцій, що працюють на біомасі. Водночас  біомаса, як паливо, займає четверте місце в світі за обсягами виробництва і споживання енергії.

“Саме тому спільно з інвесторами ми вирішили розвивати цей напрямок. До того ж теплоелектростанції, що використовують біомасу для виробництва електричної та теплової енергії, є привабливими з точки зору інвестиційної привабливості.

Такі об’єкти мають досить непогану прибутковість завдяки використанню місцевої сировини, а також мінімальні витрати на транспортування”, – зазначає Ярослав Мартинов.


Унаслідок відносно невисокої вартості біомаси, об’єкти генерації, розташовані біля її джерела, мають можливість отримувати сировину за низькими цінами.

Це перша українська компанія, що пропонує такі унікальні умови своїм потенційним партнерам.

“У цьому і полягає наш принципово новий підхід щодо розвитку українського ринку енергії з відновлюваних джерел. До того ж, в залежності від технологічної потреби того чи іншого виробництва, Придніпровська БіоТЕС може постачати пар як з параметрами для опалення та ГВП, так і з” високими “параметрами (330 °С, 8,5 атмосфер), також можливі комбінації режимів теплофікації”, – говорить Ярослав Мартинов.

Важливим аспектом використання теплової енергії з біомаси є і екологічний. Адже в даному випадку не використовується як традиційне тверде паливо (вугілля, торф), так і природний газ, чим суттєво скорочується викид шкідливих газів і пилу в атмосферу.

Виробництво теплової енергії здійснюватиметься з екологічно чистої сировини – пелетованого лушпиння соняшника або солом’яної пелети. При цьому на станції буде встановлено обладнання зі 100% -м екологічним контролем.

“Крім істотного поліпшення екології, зниження економічних витрат бізнесу на виробництво продукції, наш проект несе і соціальну складову – це створення близько сотні нових робочих місць, що покращує загальну соціально-економічну ситуацію в регіоні”, – резюмує директор ТОВ “Придніпровська БіоТЕС”.


ТОВ “Придніпровська БіоТЕС” забезпечить дешевою тепловою енергією, розвиненою інфраструктурою і запрошує бізнес до співпраці: +38 050 011 71 06

 

SEEDS.org.ua  за інформацією AgriGator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!