Українські фермери отримають допомогу від нового благодійного проєкту підтримки

0 299

В Україні стартував новий благодійний проєкт підтримки фермерів FARMERHOOD. Його створили лідери агроринку, задля зв’язку між фермерами в різних географічних регіонах, щоб ті могли допомагати один одному, пише SEEDS.

Про запуск проєкту повідомила співзасновниця проєкту FARMERHOOD Катерина Конащук, під час Фермерського зльоту «КООПЕРАЦІЯ НА 360°». Жорстокий напад росії на Україну завдав немало болю і втрат українським фермерам. Особливу потребу у підтримці заради виживання відчувають малі фермерські господарства.

«Отримати допомогу можуть фермери, які мають земельний банк від 20 до 500 га для рослинництва або від 20 до 200 га для овочівництва. Місцерозташування їх земельних ділянок — деокупована територія та 50 кілометрова зона, прилегла до зони бойових дій.

Це майже всі райони Київської, Сумської, Чернігівської, Харківської, Миколаївської, Запорізької, Херсонської області. Також це можуть бути території, які наразі знаходяться під окупацією, але з часом ми віримо, що вони будуть звільнені та зможуть отримати допомогу», — пояснила Катерина Конащук.

Читайте також:  Сонячне фермерство – майбутнє агробізнесу України

Також вона додала, що для отримання підтримки, господарство не повинно мати відкритих проваджень, прострочених аграрних розписок, не бути у реєстрах боржників платників податків. А самі фермери мають бути зареєстровані на території України до початку війни та не мати зв’язків з країною-агресором.

«Допомога буде надаватись у вигляді товарно-матеріальних цінностей за вибором заявника (не більше 3 категорій). Загальна сума буде пропорційна площі офіційно зареєстрованих земельних ділянок заявника і вираховується як: $50 на 1 га для рослинництва або $150 на 1 га для овочівництва(за основним кодом КВЕД).

Загалом буде п’ять категорій допомоги: насіння та ЗЗР, агроконсультації, паливні талони, будівельні матеріали, а також грошова допомога. Ми вже маємо партнерів, які забезпечують надання цих матеріальних цінностей», — розповіла співзасновниця проєкту FARMERHOOD проєкту Kurkul.com.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!