Вчені спростовують міфи: з’ясувалось, що мед може знижувати рівень цукру в крові

0 2 691

Неймовірні новини світу: дослідники відзначають несподіваний вплив меду на цукровий діабет. З’ясувалось, що мед може знижувати рівень цукру в крові, незважаючи на те, що він приблизно на 80 % складається із цукру, пише SEEDS.

Окрім зниження рівня цукру в крові, мед може підвищити імунітет і уповільнити процес старіння. Нещодавно дослідники довели, що мед має широкий спектр неочікуваних переваг.

Мамдух Абдулрхман, професор педіатрії в Університеті Ain Shams в Єгипті, тривалий час вивчає вплив меду на здоров’я. В одному з його досліджень повідомляється, що пацієнти з діабетом, які вживають мед, можуть відчувати підвищення рівня цукру в крові в перші кілька тижнів.

Однак споживання невеликих кількостей меду упродовж тривалого періоду може бути корисним для здоров’я. Дослідження також показало, що мед може знижувати кров’яний тиск, а також покращувати роботу серцево-судинної системи за умови тривалого споживання діабетиками, повідомляє Еpochtimes.

Читайте також:  Сонячне фермерство – майбутнє агробізнесу України

Дослідження показали, що мед не тільки не сприяє ожирінню, але й може допомогти знизити його рівень. У 30-денному дослідженні, опублікованому в журналі Scientific World Journal, узяли участь 55 учасників із надмірною вагою та ожирінням. Учасників розділили на дві групи, одна з яких споживала 70 грамів сахарози щодня, а інша — 70 грамів сирого меду.

Учені виявили, що вживання меду призвело до незначного зниження маси тіла (на 1,3 %) і жиру (на 1,1 %). Також було виявлено, що мед знижує рівень загального холестерину (на 3 %) в організмі учасників дослідження. Дослідники дійшли висновку, що споживання натурального меду не призвело до збільшення маси тіла в цих людей.

Автори дослідження дійшли висновку, що контроль над ожирінням можна пояснити фруктозою, яка є основним компонентом меду, а також багатьма іншими білками, органічними кислотами, вітамінами, мінералами та фенольними сполуками, що містяться в меді.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!